Apartmán A1

Prostorný, plně zařízený byt nacházející se v prvním patře přední budovy Residence, který byl celý nedávno vkusně rekonstruován a nabízí pohodlné bydlení pro 8 osob. Je zde etážové plynové topení, parketové podlahy, koupelna se sprchou, bezpečnostní schránka, automatická pračka a 2 toalety.

Byt je tvořen 3 dvoulůžkovými ložnicemi a jedním velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem, který je vybaven el. sporákem, dřezem, ledničkou, topinkovačem, varnou konvicí a dalším kuchyňským nádobím. V obývacím pokoji je jídelní stůl se 6ti židlemi, pohovka.

 

více >>

Apartmán A4

Velmi prostorný, plně vybavený podkrovní byt, který byl vkusně rekonstruován nabízí pohodlné ubytování pro 6 osob. V domě není výtah. Hlavní část bytu tvoří velmi prostorný obývací pokoj, sloužící zároveň jako ložnice i jídelna, propojený s kuchyní.

Naleznete zde také sedací kout s pohodlnými křesly a krbem. Kuchyň je plně vybavena včetně myčky nádobí, elektrického sporáku, kuchyňského dřezu, mikrovlnné trouby, toustovače, rychlovarné konvice. Koupelna je též velmi prostorná a je vybavena vanou, sprchovým koutem a bidetem. Byt má dvě oddělené ložnice s dvoulůžky, prostornou koupelnu a toaletu, další toaletu a vstupní předsíňku.

V bytě je ústřední vytápění zabudované do podlah s dlažbou. Další předností bytu je privátní terasa s výhledem na Nuselské údolí a Kongresové Centrum (které je přímo naproti přes údolí).

 

více >>

Apartmán A5

Prostorný mezonetový apartmán umístěný v prvním patře dvorní budovy. Má celkovou plochu 140 m2. Je tvořen třemi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a dvěma koupelnami.

Je vybaven bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicím prknem a vysoušečem vlasů. Kuchyňské vybavení zahrnuje myčku, mikrovlnnou troubu, toaster, kávovar, varnou konvici, sklo-keramickou varnou deskuo a lednici s mrazákem. WiFi připojení na internet.

 

více >>

Apartmán A7

Prostorný, plně zařízený byt nacházející se v přízemí přední budovy residence. Byt nabízí pohodlné bydlení až pro 8 osob /cca 175m2/.

Byt je tvořen 2 ložnicemi, velkým obývacím pokojem s odděleným dvojlůžkem, plně vybavenou kuchyní /myčka nádobí, elektrický sporák, kuchyňský dřez, mikrovlná trouba, toustovač, rychlovarná konvice atd./ a jídelním koutem. V obývacím pokoji je jídelní stůl se 6ti židlemi a krbem. Byt má etážové topení, 2 koupelny se sprchou, 2 toalety, bezpečnostní schránku a malou zahrádku.

 

více >>

Apartmán typ S

Byty umístěné v přízemí druhé budovy mají všechny plochu cca 35 m2. Každý je tvořen jednou ložnicí / obývacím pokojem, koupelnou a kuchyní. Jsou vybaveny internetovým připojením (RJ45 síťová přípojka) nebo WiFi, žehličkou a žehlicím prknem a vysoušečem vlasů.

 

více >>

Apartmán typ N

Zcela nové byty umístěné v prvním patře druhé budovy. Všechny mají plochu cca 60 m2. Jsou tvořeny minimálně jednou separátní ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem,a koupelnou se sprchovým koutem.

Každý z nich je vybaven internetovým připojením (RJ45 síťová přípojka) nebo WiFi, žehličkou a žehlicím prknem a vysoušečem vlasů. Kuchyňské vybavení zahrnuje myčku, mikrovlnnou troubu, topinkovač, kávovar, varnou konvici, sklo-keramickou varnou desku a lednici s mrazákem. Vhodné pro 2 - 5 osob.

 

více >>

Rezervační formulář

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.